Firma

Decyzja trudna, ryzykowna i odważna, ale to dzięki niej jesteśmy w tym miejscu. Po sezonie 2009r. postanowiliśmy odejść od tradycyjnego gospodarowania ziemią rolną i założyć sad leszczynowy. W czasie gdy drzewka dojrzewały na polu, my dojrzeliśmy by zrobić krok dalej i zająć się przerobem orzechów. W ten sposób powstała rodzinna firma, która pierwszą partię wyłuskała na początku 2012 roku. Początkowo skupowaliśmy orzechy wyłącznie z ogłoszeń, jednak przez kilka lat udało nam się nawiązać stałą współpracę z polskimi sadownikami. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasz surowiec jest odpowiedniej jakości. Ponadto korzystamy także z orzechów z własnej plantacji.

My jesteśmy zadowoleni z naszych dostawców, dzięki czemu możemy pozyskiwać zadowolonych klientów. Łuskamy orzechy dla przemysłu, dlatego nasza działalność opiera się na relacjach B2B z firmami z całego kraju.

Szybki rozwój zachęcił nas do zamiany formy działalności. W ten sposób powstała spółka Nusska, rodzinna firma w której liczą się wartości.

Naszą misją jest nieustanny rozwój poprzez rozszerzanie kierunków działalności, a także zwiększanie grona zadowolonych klientów dzięki wychodzeniu im naprzeciw i dostarczaniu produktów wysokiej jakości.
Chcemy stać się firmą, która dzięki konsekwencji w realizacji swojej misji będzie zwiększać zatrudnienie i przyczyni się do rozwoju gospodarczego regionu, a także promocji zdrowego żywienia.

Zachęcamy do współpracy.